Latvijas Bridža Federācija, sadarbībā ar bridža klubiem, organizē sporta bridža nometni, kas notiks no 3. līdz 7. augustam Saldus novada "Juku dzirnavās", nometnes sākums 13:30.

Nometnes mērķis ir popularizēt sporta bridžu kā sporta veidu un aktīvās atpūtas sastāvdaļu, dot iespēju bērniem un jauniešiem vasarā lietderīgi pavadīt laiku, kā arī uzlabot bērnu un jauniešu bridža prasmes. Nometnē paredzētas gan sporta, gan bridža aktivitātes, aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 8 līdz 25 gadiem.

Reģistrācija atvērta līdz 2020. gada 20. jūlijam.

Ņemot vērā valsts noteiktos ierobežojumus nometnē tiek pielaisti 25 dalībnieki, kuri ir reģistrējušies mājas lapā un samaksājuši dalības maksu. Dalības maksa - 100 eiro. Dalības maksa jāveic ar pārskaitījumu līdz 2020. gada 20. jūlijam uz Latvijas Bridža Federācijas bankas kontu.

Rekvizīti:

Latvijas Bridža Federācija

Reģ.nr.: 40008022063

AS Swedbank

SWIFT: HABALV22

Konts: LV20HABA0551006208627

Reģistrējoties lūgums norādīt vārdu un uzvārdu, kā arī e-pastu, uz kuru nosūtīt nometnes materiālus un līgumu ar likumisko pārstāvi. Ņemot vērā noteiktās prasības, katram dalībniekam jābūt ārsta izdotai izziņai par veselības atbilstību. Izziņai jābūt izdotai ne vēlāk kā 7 dienas pirms nometnes sākuma!

Nometnes vadītājs ir Kārlis Rubins (nometņu vadītāja apliecība nr. SP00046). Ja ir nepieciešama papildus informācija vai transports uz Juku Dzirnavām, lūgums rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Nometnes nolikums.

Nometnes vadlīnijas.


Uz tikšanos nometnē!

 

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt