Pirmo reizi Latvijas vēsturē OBK mājas lapā tiek publicēta brošura par bridžu, kura ir tulkojums no angļu valodas latviešu valodā. Šī brošūra ir paredzēta bridža spēles iesācējiem, kuri ir iemācījušies spēles noteikumus un gatavi šo spēli iepazīt tuvāk. Protams šis tulkojums nepretendē uz labākās grāmatas par bridžu titulu, bet tā var būt palīgs tieši iesācējiem.

Kādu laiku atpakaļ OBK organizēja solīšanas un spēlēšanas nodarbības. Šeit ir publicēti visi nodarbību materiāli. Cerams kādam tie noderēs. Tekstā ir iespējamas arī kādas kļūdas. Par kļūdām rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Lai uzlabotu savu spēlēt prasmi, OBK biedriem ir laba iespēja apmeklēt apmācības lekcijas, kuras vada viens no Latvijas vadošajiem bridža spēlētājiem - Kārlis Rubīns.

Nodarbības ir paredzētas spēlētājiem ar priekšzināšanām, bet protas aicināti ir arī visi kluba biedri. Apmācības notiek otrdienās Ogres 1. vidusskolas lasītavas telpās no 19:00 līdz 22:00 (turp pat kur regulārie turnīri).