Nebūšu oriģināla un teikšu – laiks skrien vēja spārniem, jau gads ir riņķī un otro reizi pošamies ceļā uz skaistajām Latgales ārēm! Man patiesi liels prieks par lielo atsaucību bridža aktivitātēm Aglonas pusē. Mūsu komandas kvorums (es, Dainis, Andris un Oskars) nolēmām izmantot šo izdevību un pirms turnīra aplūkot Latgales lauku šarmu.

Kas gan būtu pasaule bez sievietēm? Tā noteikti nebūtu tik iedvesmojoša un pozitīva, tajā nebūtu tik daudz skaistuma un krāšņuma. Tajā nebūtu, kas iedvesmo un kas piepilda.

„BTA Sieviešu dienas rallijs” ir lielākais Sieviešu dienas svinēšanas pasākums Latvijā un Baltijā. Viena diena gadā, kad visas aktīvās, radošās daiļā dzimuma pārstāves sapucējas, izrotā savus spēkratus un ar pozitīvismu, degsmi kopā ar mammu, māsu vai draudzeni dodas īstā autobraukšanas piedzīvojumā. Šajā pasākumā piedalījās ar OBK meitenes: Ingūna, Zita, Egita un Inga.

Garāks Zitas stāsts par piedzīvoto ir pieejams šeit.

 OBK mīl sportu un asas izjūtas. Tas attiecas ne tikai uz bridžu, bet arī uz citiem sportiem. Pateicoties kluba labvēļiem mēs 30. janvārī aizgājām uz hokeja maču kurā Rigas Dinamo tikās ar Zagrebas Lāci Čaku.