Kas gan būtu pasaule bez sievietēm? Tā noteikti nebūtu tik iedvesmojoša un pozitīva, tajā nebūtu tik daudz skaistuma un krāšņuma. Tajā nebūtu, kas iedvesmo un kas piepilda.

„BTA Sieviešu dienas rallijs” ir lielākais Sieviešu dienas svinēšanas pasākums Latvijā un Baltijā. Viena diena gadā, kad visas aktīvās, radošās daiļā dzimuma pārstāves sapucējas, izrotā savus spēkratus un ar pozitīvismu, degsmi kopā ar mammu, māsu vai draudzeni dodas īstā autobraukšanas piedzīvojumā. Šajā pasākumā piedalījās ar OBK meitenes: Ingūna, Zita, Egita un Inga.

Garāks Zitas stāsts par piedzīvoto ir pieejams šeit.

Komentāri  

0 #2 nauris 2015-03-17 19:29
Rezultāts priekš pirmās reizes ļoti labs.
Par strīdu neesamību esmu pārsteigts....p atīkami pārteigts.
Tad jau var gaidīt kaut ko jautru rudenī !
Citēt
+1 #1 Inguna 2015-03-16 08:13
Nu, re! Zitai izdevās aprakstīt interesantāk, nekā bija patiesībā. Bet es apzinājos, ka stipri atpalieku no laikmeta, nu tāds kā dinozaurs,jo bija jāveic uzdevumi ar telefoniem ar interneta ieejām, bilžu ielikšanu kaut kādās vietnēs, vietu atrašanu e-kartē, kas man bija kā ķīniešu ābece. Cerēju, ka izdosies savu dzīvi ar to nepiesārņot.
Bija arī pozītīvais - mēs taču bijām četras lielas personības ar raksturiem, bet iztikām bez neviena kašķa un pat bez tiesneša saukšanas.
Bet liekākais ieguvums ir tas, ka mums ar Zitu dzima ideja uztaisīt līdzīgu pasākumu OBK biedriem, ģimenēm un draugiem, bet ievērojami uzlabotākā vaiācijā kaut kad rudens pusē.
Citēt

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt