Pagājušajā nedēļas nogalē 31 pāris omulīgu bridža spēles cienītāju pulcējās Saldū, lai visai relaksētā atmosfērā baudītu šīs spēles burvību. Turnīra rezultāts - ceļojošais kauss, pateicoties Naura Ārmaņa un Fēliksa Šadeiko veiksmīgai saskaņotai saspēlei un sīvā cīņā iegūtajai 1. vietai, ir atceļojis uz Ogri. Pavisam pavisam nedaudz nepaveicās Valerijam Gorovojam, spēlējot pārī ar Ogres pārstāvi Pēteri Grandānu, kuriem šoreiz otrā vieta. Godalgotā trešā vieta Elizavetai Gavrilovai un Jānim Ratniekam. Lepojamies arī ar turnīra labāko sieviešu pāri - Antru Ilziņu un Sintiju Salmiņu, ar labāko pirmajā trijniekā neiekļuvušo vīriešu pāri Daini Briedi un Andri Putniņu un jaukto pāri Egitu Ērmani un Aigaru Kalvīti.

Sestdien, 1. jūlijā, INBOX Ledus hallē Piņkos, norisinājās Sieviešu bridža festivāls - VASARA 2017. Tajā piedalījās un par godalgotajām vietām sacentās 28 spēlētājas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ogres Bridža klubu šajā turnīrā pārstāvēja 10 bridža spēles cienītājas. Veiksmīgākajai Ogres Bridža kluba spēlētājai Sintijai Salmiņai, spēlējot pārī ar Rīgas pārstāvi Diānu Kamparu, šoreiz godpilnā 3. vieta. Sveicam!

 

22. un 23. aprīlī Igaunijā norisinājās Baltic Women Cup 2017 sacensības.

Šogad turnīrā piedalījās, aizrautīgi un sparīgi cīnījās arī 7 pāri no Latvijas, no kuriem trīs pāri pārstāvēja Ogres Bridža klubu.

Sīvā pāru konkurencē pirmo vietu ieguva OBK spēlētājas Antra Ilziņa un Zita Stāmere, bet trešo - Egita Ērmane, kura spēlēja pārī ar lietuvieti Liepu Bikulcieni.

Spītējot bargajam salam, kā ierasts pulcējāmies uz jaunā gada turnīru mājīgajā kafejnīcā "Dainas", Ikšķilē.

 

Sestdien, 10.12.2016, Jūrmalā tika aizvadīts pēdējais šī gada Latvijas čempionāts – Latvijas Individuālais Čempionāts, kas parasti sagaida ar neprognozējamu un tai pat laikā aizraujošu turnīra gaitu.

Sestdien, 26. Novembrī, norisinājās Latvijas Tūres fināls, kas pulcēja visvairāk punktus nopelnījušos pārus visos aizvadītajos Latvijas Tūres posmos 2016. gadā.

Nu jau 27. reizi iestājoties drēgnajam rudens periodam, kad lapas koku zarus jau pametušas un reizēm mūs nesagatavotus pārsteidz sniega kupenas – mēs pakojam somas, lai dotos ceļā uz Druvu! Kādam tās būs pirmās ugunskristības ar bridžu, kādam mūžīgie atbilžu meklējumi – kas ir Erna, kādam – iespēja satikt sen neredzētus kaujas biedrus atkal pie bridža galda.

Sestdien, 29. okobrī, tika aizvadīts pēdējais Latvijas Tūres posms, kas norisinājās skaistajā pilsētā Bērzes upes krastos – Dobelē. Cīņā par iekļūšanu Latvijas Tūres finālā devās kupls skaits bridžistu - 28 pāri. No Ogres bridža kluba turnīrā piedalījās: G. Lojāne – V. Gonca; A. Ilziņa – V. Zajančkauskas; E. Ērmane – I. Lūce kā arī M. Balodis, S. Salmiņa un M. Egle.

Rudens bridža sezona ir klāt! Kārtējo sezonu uzsāk arī Rīgas Komandu Kauss (RKK), kas šogad pulcē kopā astoņas komandas, tai skaitā arī komandu no Ogres bridža kluba. Izspēlējot 2 apļus, tiks noskaidrota spēcīgākā komanda.

16. aprīlī Rīgas Tehniskā universitātē notika jau ikgadējais par prāta spēļu tradīciju kļuvušais – RTU skolēnu kauss 2016. Šogad sacensības notika šahā, bridžā un dambretē.

2016 gada komandu atlase uz A un B līgām notika 13-14 februārī. Ievērojot labākās tradīcijas, klubu pārstāvēja trīs komandas OGRE, OGRE un draugi, pārOGRE. Šoreiz nespēlēja jaunOGRE, bet gan jau citreiz būs atkal.  Es (Zita) spēlēju OGRE un draugi pārmaiņus pārī ar Daini un Sintiju. Komandā vēl spēlēja Viktors, Egita, Andris P.

Veiksmīgi ir noslēdzies pirmais OBK bridža turnīrs, kurā bija iespēja sevi parādīt divās sportiskās disciplīnās - bridža un auto-foto orientēšanās.  Sveicam uzvarētājus komandu "Būs būs"

Pārējie komandu rezultāti.

Pagājušās nedēļas sākumā ap četrdesmit Latvijas jauno bridžistu ieradās Saldus novada „Juku dzirnavās”, lai piedalītos vienā no gaidītākajiem vasaras piedzīvojumiem – Jauniešu sporta bridža nometnē, kuru kā allaž vadīja Kārlis Rubins.

Norvēģijas pilsētā Tromso noslēdzies Eiropas jauniešu bridža čempionāts. U-21 kategorijā piedalījās Latvijas izlase (J.Ilziņš, V.Iļdeikins, G.Dreimanis, M.Balodis), kura ierindojās 6.vietā, nodrošinot dalību Pasaules čempionātā

Komandas sastāvā atzīstami labi nospēlēja arī OBK biedrs Mārtiņš Balodis, kura emocijas un piedzīvoto var izlasīt šeit. 

Ir noslēgusies Ogres bridža kluba sestā sezona. Man tā jau bija otrā kā OBK biedram. Tagad vasarā, kad esam paklīduši kā skolnieki brīvdienās, un trešdienās kādu laiku nepulcējamies viesmīlīgajās Ogres ģimnāzijas bibliotēkas telpās, lai atkārtotu skaitīt prasmi skaitot līdz 13, ļoti sagribējās atskatīties uz pagājušo sezonu.

 Šogad nospēlējām jau piekto Lindes parka kausa turnīru. Šis turnīrs ir jau kļuvis par mūsu kluba neatņemamu sastāvdaļu. Protams, mūsu mājas lapā jau ir pieejama bilžu galerija. Turnīra organizatori ļoti vēlētos uzzināt dalībnieku domas, sajūtas un priekšlikumus, lai turpmāk varētu vēl labāk organizēt šo jauko turnīru. Jūsu emocijas sūtiet kā raksta komentārus, lai operatīvi tie publicētos. Protams varat arī rakstīt man Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Visus viedokļus apsolos publicēt :). Tālāk tekstā jau iesūtītās emocijas:

Pirms pāris nedēļām, Lieldienās, Vācijā norisinājās "Frankfurtes kauss 2015" - turnīrs, uz kuru dalībnieki ierodas galvenokārt no neziemeļeiropas. Šogad dalībnieku skaits bija netipiski liels - 12 komandas no 5 valstīm – 5 no Vācijas, pa divām no Francijas, Nīderlandes un Čehijas un pirmo reizi arī komanda no Latvijas, kuru pārstāvēju es (Mārtiņš Balodis) un Gints Dreimanis, Viktors Iļdeikins un Andris Gofmans.

Šo piektdien, 9 janvārī Ogrē notika Latvijas U-20 čempionāts sporta bridžā. Turnīrs jau piekto gadu notika Ogrē, to organizēja OBK sadarbībā ar LBF. Šogad turnīrs pulcēja 16 jauniešu pārus, pieciem jaunajiem censoņiem tās bija pirmās bridža sacensības viņu mūžā ( neskaitot klubu vai pulciņu apmeklējumus).

Pāris nedēļas atpakaļ no 7. līdz 9. novembrim norisinājās viens feins bridža turnīrs Druvas Dūzis, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas jauniešu U-25 čempionāts.

 Esiet sveicināti!

Tā ir sanācis, ka mani neviens aiz mēles neraustīja un tagad man ir "jāuzcep" raksts par DD25 "notikumiem".Labi, ka atradās palīgi, kuri arī vēlējās izteikt savu viedokli par šī jaukā turnīra notikumiem :) , un tā: praktiski bez labojumiem manas burvīgās partneres Zitas retrospekcija par turnīra officiālo daļu:

No 31 pāra, kas cīnījās par godalgotām un ne tik godalgotām vietām Latvijas jaukto pāru čempionātā bridžā, 11(!) pārus veidoja dažādi samiksējušies OBK biedri un kandidāti. Nākošgad jāmiksējas vairāk! Izcīnītās vietas var aplūkot www.bridge.lv

 Autors: Jeļena Ugrjumova

Ir patīkami ierasties Juku dzirnavās jau kā zināmā vietā. Redzēt ierastās mājiņas, sporta laukumu un bridža galdus. Satikt pazīstamas sejas, uz kurām paskatoties, priekšā rādās erci vai pīķi.

Sestdien, 2014. gada 14. jūnijā, skaistā vietā, Daugavas krastā, nu jau ceturto gadu pēc kārtas uz sezonas noslēguma individuālo turnīru Lindes kauss 2014 pulcējās aktīvie Ogres Bridža kluba (OBK) spēlētāji un viesi. Pulcējās, lai ar azartiski aktīvu bridža spēli noslēgtu savu 5. sezonu.

Lindes kausa 2014 izcīņā šogad piedalījās 28 azartiski dalībnieki, spēle noritēja divās sesijās, pie 7 galdiem.

   Latvijas U20 jaunieši no 6. Līdz 8. Jūnijam bija uzaicināti uz Somijas bridža turnīru Midsummer Bridge Tournament(notiek trešo gadu). Nauris savukārt uzņēmās pildīt atbildīgos pavadītāja, organizatora un trenera pienākumus. Lai justos drošāk un sasniegtu labus rezultātus, Nauris nokomplektēja veselu pavadošo brigādi- Bruno, Daini un Viktoru. Somijā uz savu atbildību un risku ieradās vēl viens pāris no Latvijas- Edīte Klīdzēja un Jānis Ozols. Tā kā skaistā vietā pie ezera hotelī Onnela ( 15 min. no Helsinku lidostas) 3 dienas bridža mīklas risināja 10 Latvijas bridžisti ( kopā dalībnieku skaits-71 pāri, komandniekā-26 komandas).
  Rezultātus var aplūkot turnīra mājas lapā šeit ( tie nebija slikti, gluži ar „seju dubļos” mūs skandināvi nenolika),

Autors: Nauris Ārmanis

Jau otro gadu man bija tāda iespēja - kopā ar dažiem Latvijas TOP spēlētājiem piedalīties invitational (uzaicināto) komandu turnīrā Forest Trophy 2014, Polijā. Šogad turnīrs notika jau septīto gadu, un tajā piedalījās 16 komandas no 8 valstīm.

Sestdien un svētdien, 26.-27. aprīlī, Igaunijā (Pērnavā), vienlaicīgi notika Baltijas komandu, Baltijas junioru komandu kā arī Baltijas sieviešu pāru kausu izcīņa bridžā.

Autors: Viktors Zajančkauskas

Uztrinuši nažus Saldū, Ogres bridžisti 8. un 9. februārī devās iekarot Rīgu (Latvijas Atklātā komandu čempionāta sporta bridžā atlases posmu).

Autors: Viktors Zajančkauskas

Lai pārējiem OBK biedriem rastos pilnīgāks ieskats par mūsu kluba „desantu” Saldū, vēlējos mazliet pavērt priekškaru uz pasākuma aizkulisēm. Cerēsim, ka tas un vēl uzteicamie rezultāti (2. un 4. vietas) nākamajā gadā nodrošinās OBK pārstāvniecību vismaz 50% no turnīra dalībnieku skaita!

Sestdien un svētdien, 25-26. janvārī, Saldū, kafejnīcā Stikla Pērlīšu Spēles, aizvadīts Latvijas tūres pirmais posms bridžā un izcīnīts Kurzemes komandu kauss.

Piektdien, 10. janvārī, Ogres Valsts ģimnāzijā norisinājās Latvijas Bridža federācijas (LBF) organizētais ikgadējais Latvijas atklātais pāru čempionāts sporta bridžā skolēniem.

Autors: Inga Lūce

Noslēdzot 2013. gadu, Latvijas Bridža federācija 21. decembrī viesu namā AitiņLauvas rīkoja Latvijas individuālo čempionātu bridžā.

No 28. novembra līdz 1. decembrim Čehijas pilsētiņā Hlukā norisinājās starptautisks jauniešu komandu turnīrs, kurā dalību ņēma vairākas komandas no Čehijas, Slovākijas, Ungārijas un arī mēs, latvieši, kopumā piedaloties 11 komandām. No Latvijas brauca divi rīdzinieku pāri un mēs – Madara un Mikus.

Šīs nedēļas nogalē notika trīs dienu sacensības Druvas Dūzis 2013. Šis turnīrs ir vienlaicīgi arī  atklātais Latvijas junioru pāru un komandu čempionāts.