13.01.2024 Rīgā , studentu korporācijas Lettonia mājīgajās telpās notika aizraujošs bridža turnīrs. Četras studentu korporācijas bridža komandas cīnījās ar Ogres bridža kluba četrām komandām. Rezultāti bridge.lv 

Šogad tradicionālais Aglonas Kauss norisinājās paplašinātā formātā. Ceļojošo Kausu ieguva komanda, kas kopā četrās discpilīnās savāca visvairāk punktus. Papildus jau esošajam pāru un komandu turnīram, komandām bija iespējas pelnīt papildus punktus tādās disciplīnās kā Pentakas spēlē un basketbola soda metienos.

Pirmie ceļojošā Aglonas Kausa īpašnieki ir komanda EKI (N. Ārmanis (c), Z. Stāmere, A. Kalvītis, R. Krieviņš, N. Svētiņš, J. Škuškovniks).

ASPVEICAM!

Pāru turnīra rezultāti.

Visu turnīru kopvērtējumi.

Sestdien, 10. jūnijā, kā ierasts norisinājās Ogres bridža kluba sezonas noslēguma turnīrs - Lindes Kauss. Turnīrs, kas prasa skaidrredzēšanu, skaidrdzirdēšanu un skaidrjušanu - nav no tiem vienkāršākajiem. Sarežģītības pakāpe nemainīgi augsta! Šogad ar visiem šķēršļiem un izaicinājumiem divu sesiju garumā visprofesionālāk tika galā Aivars Veiss! APSVEICAM!

12. maijā, Muzeju Nakts ietvaros, Ikšķiles vidusskolā notika mini turnīrs "JAUNAIS satiek VIEDO". Rodot iespēju gan redzēt kā tiek spēlēts bridžs, gan arī piedalīties bridža spēlēl.

Paldies Antrai Ilziņai par iniciatīvu!

Paldies Naurim Ārmanim un Jānim Ilziņam par sagādāto balvu fondu turnīra dalībniekiem!

Paldies visiem, kas atrada laiku un piedalījās! Turnīra rezultāti ŠEIT.

Sadarbībā ar Rīgas Domi šogad bridža kalendārā parādījās jauns turnīrs - Rīgas čempionāts, kas norisinājās 22. aprīlī. Liels paldies par labi organizētu turnīru, kur vienkopus bija sastopami visi labākie Latvijas bridžisti. Prieks, ka ar katru reizi turnīru apmeklējums paliek lielāks, neskatoties uz to, ka no Ogres bridža kluba bija salīdzinoši maz spēlētāju. Turnīra uzvarētāji nevienu nepārsteidza - iespaidīgs rezultāts pirmajā sesijā un pārliecinošs sniegums otrajā sesijā nevienam neatstāja nekādas cerības! Rezultāti pieejami ŠEIT.

18. martā Ogres bridža klubs viesmīlīgi uzņēma bridžistus gan no Latvijas ārēm, gan no kaimiņu zemēm Latvijas Tūres 2023 2. posma sacensībās. Uzvaras lauri pelnīti tiek labākajiem Latvijas bridžistiem - Kārlim Rubinam un Jeļenai Alfejevai. Labākais pāris no OBK - Pēteris Grandāns un Viktors Zajančkauskas. Paldies Ogres bridža kluba vadībai par labi organizētu turnīru un iespaidīgu balvu fandu!

REZULTĀTI

Saite uz video reportāžu no Latvijas Tūres 1. posma Druvā -> SKATĪTIES.

Tradīcijām bagātais bridža turnīrs "OGRE un draugi" jau 14. reizi gada pirmajā sestdienā pulcēja Ogres bridža kluba biedrus un draugus, lai uzspēlētu bridžu, viens otram novēlētu laimīgu Jauno gadu un baudītu saviesīgu atmosfēru.

Paldies Ogres bridža kluba stūrmaņiem Naurim Ārmanim, Dainim Briedim un Vikroram Zajančkauskas!

10. decembrī LBF sadarbībā ar Ogres bridža klubu organizēja šīs sezonas noslēdzošo Latvijas atklāto Individuālo čempionātu sporta bridžā. Čempionāts pulcēja kuplu dalībnieku skaitu, tai skaitā 16 bridžistus no mūsu kluba.

 Ļoti sīvā cīņā augsto 3. vietu izcīnīja Aivars Veiss!

REZULTĀTI

 

Latvijas atklātais jauniešu čempionāts sporta bridžā Vonadziņu Kungs 2022 šogad norisinājās no 4.-6. novembrim, pulcējot ievērojami lielu skaitu jauno bridžistu no Igaunijas. No Ogres bridža kluba piedalījās Estere Mitjkova, Aleksandrs Mitjkovs un Mārtiņš Briedis. Pāru turnīrā Estere, spēlējot pārī ar somu Leo Enwald, izcīnīja augsto 9. vietu.

Komandu turnīrā tika izcīnīta augstā 7. vieta astoņpadsmit komandu konkurencē.

Ievadturnīra rezultāti.

Nakts turnīra rezultāti.

Pāru turnīra rezultāti.

Komandu turnīra rezultāti.

29. oktobrī Dobelē notika šīs sezonas pēdējais LATVIJAS TŪRES 3. posms. Turnīrā piedalījās 13 bridžisti no Ogres bridža kluba. Lai gan pie medaļām šoreiz neizdevās tikt, 26 pāru konkurencē olimpiskajā desmitniekā finišēja divi mūsu kluba pāri: Ilze Veisa - Aivars Veiss un Arnis Kleins - Indriķis Mežulis.

Latvijas Tūres fināls notiks 26. novembrī. Sekojiet līdzi kopvērtējumam un laicīgi REĢISTRĒJIETIES.

Neizsīkstošu cīņas sparu un sekmīgus turpmākos startus!

REZULTĀTI

KOPVĒRTĒJUMS pēc 3 kārtām

NOLIKUMS

10. septembrī norisinājās Latvijas atklātais čempionāts bridžā jauktiem pāriem. 14 pāru konkurencē 1. vietu izcīnīja mūsu kluba pārstāve Gundega Lojāne pārī ar Ivaru Liepu!

Vairāk informācijas ŠEIT.

Raksta autors: Nauris Ārmanis

Kā jau katru gadu arī šajā vasarā OBK spēlē "atvaļinājumā režīmā". Līdz ar to pagājušajā trešdienā, esot Kurzemes pusē, izmantoju iespēju un nolēmu uzspēlēt bridžu Saldus Bridža klubā.

VASARA - BRIDŽS - MŪZIKA

Ir noslēdzies Latvijas tūres 2. posms, kas sestdien, 23. jūlijā, norisinājās Druvā. Paldies Saldus bridža klubam par turnīra organizēšanu.

Ogres bridža klubs bija kupli pārstāvēts, izcīnot vietu uz goda pjedestāla gan A grupā, gan B grupā!

REZULTĀTI

Sestdien, 9. aprīlī, pulcējot teju 30 pārus notika šī gada pirmais Latvijas Tūres posms. Turnīru organizēja un atbalstīja Ogres Bridža klubs. Visaugstāk no mūsu kluba finišēja Mārtiņš Balodis, ieņemot augsto 3. vietu!

Plašāka informācija par turnīru ŠEIT.

 

11. martā Ikšķilē notika Latvijas atklātais skolēnu čempionāts sporta bridžā pāriem - U20. Čempionātu organizēja Latvijas Bridža Federācija sadarbībā ar Ogres Bridža klubu.

Augsto trešo vietu izcīnīja Ikšķiles jaunie bridžisti Aleksandrs Mitjkovs pārī ar Eduardu Jēkabsonu (skolotāja Antra Ilziņa). APSVEICAM!

Vairāk informācijas šeit.

No 5.-6. martam norisinājās Latviajs Komandu čempionāts sporta bridžā, kur A un B līgās startēja trīs komandas no Ogres Bridža kluba. Veiksmīgais starts izdevās komandai OGRE (V. Zajančkauskas, A. Ilziņa, V. Kuksa, I. Zajančkauskas, G. Ozoliņa, I. Tambaks, E. Kvālis), kas B līgā izcīnīja augsto 3. vietu.

Reģistrācija slēgta !!!

6. oktobrī Ogres Bridža klubs svinēja trīskāršus svētkus - atklājot trīspadsmito kluba sezonu un kluba biedru visnotaļ apaļās un skaistās jubilejas!

11. aprīlī norisinājās starpklubu cīņas OGRES BRIDŽA KLUBS vs KURZEME otrā apļa pēdējā spēle. Uzvarēja draudzība un OBK, un bridžs…

Kopvērtējumā pēc abiem apļiem OBK 527,47 VP, Kurzemei 472,53 VP.

1. apļa rezultāti

2. apļa rezultāti

 

KURŠ KURU – Ogre Kurzemi vai Kurzeme Ogri? Starpklubu cīņa turpinās! Otrās tūres pirmais mačs jau šosvētdien, 28. februārī, plkst. 20.00.

Piecas svētdienas katra kluba komanda izspēlē 16 sadalījumu maču ar visām otra kluba komandām. Kopā tiks skaitīts kopējais katra kluba iegūto VP skaits.

Seko līdzi

Ņemot vērā lielo vietnes BBO (Bridge base online) pārslodzi otrdienu vakaros, turnīru cikls "CEĻĀ UZ VASARU" pārceļas uz svētdienām.

Rezultāti 2020-05-24

Rezultāti 2020-05-17

Rezultāti 2020-05-10

Nu jau ir pavisam skaidrs, ka OBK iknedēļas turnīri klātienē pilnīgi noteikti nenotiks līdz 14. aprīlim. Visticamāk, līdz pat maijam. Ogres Bridža klubs (OBK) iknedēļas turnīrus šajā laikā trešdienās spēlēs BBO vidē. Pirmais šāda veida turnīra mēģinājums notiks jau 25. martā. Sākums plkst. 19.00 (21 sadalījums). Turnīrs #7422 Pairs Ogres Bridža Kluba iknedēļas turnīrs. Reģistrācija no plkst. 17.01.

Lūgums visus, kas vēlas piedalīties šajos OBK turnīros BBO vidē, līdz 24. marta vakaram atsūtīt uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  savu BBO niku, lai varam iereģistrēt un nodot turnīra organizatoram šo info.

Ja mums veiksies un izdosies, tad mēģināsim kopā šādā veidā nospēlēt arī aprīļa simultānu.

 

Pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās šī gada pirmais Latvijas čempionāts sporta bridžā. Sestdien, 15.02.2020, atlasē piedalījās kopā vairāk kā 60 bridžisti, no kuriem 17 pārstāvēja mūsu klubu. Kā katru gadu atlases posms vienlaicīgi bija arī Mārupes Kauss 2020. Un šogad kauss aizceļoja pie mūsu kluba biedra Mārtiņa Baloža, kurš spēlēja pārī ar Martin Maasik!

Finālam kvalificējās 6 mūsu kluba biedri un visveiksmīgā finišēja mūsu jaunie kluba biedri Ilze Andersone pārī ar Egonu Lavendeli, izcīnot godpilno 2. vietu!

Otrdien, 25. februārī, plkst. 18:30 viesnīcā Monika (Elizabetes ielā 21, Rīgā).

REĢISTRĀCIJA

Pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās atlase uz Latvijas Komandu čempionāta A un B līgām. Atlasē piedalījās 9 komandas, no kurām 2 labākās kvalificējās A līgas finālam un 3.-8. vietu ieguvušās komandas kvalificējās B līgas finālam.

No mūsu kluba startēja 3 komandas, no kurām vislābāko sniegumu finišējot 4. vietā uzrādīja komanda OGRE (V. Zajančkauskas, R. Krieviņš, A. Ilziņa, G. Ozoliņa, E. Ērmane, A. Slokenbergs). Abas pārējās komandas arī ieguva tiesības spēlēt B līgas finālā, kas norisināsies 21.-22. martā.

Rezultāti pieejami šeit.

Sestdien, 18. janvārī, tika aizvadīts šī gada pirmais Latvijas Tūres posms. Kā jau tas ierasts - tas notika Saldū, šogad pulcējot ne mazāk iespaidīgu bridžistu pulku - 39 pārus. Pateicoties Saldus bridža kluba iniciatīvai, šis posms tika organizēts savādākā formātā.

Piektdien, 10. janvārī, Ikšķilē kafejnīcā "Dainas" norisinājās 2020. gada Latvijas skolēnu jeb U20 čempionāts. Arī šogad par Latvijas skolēnu čempiona titulu cīnījās 13 pāri no Rīgas, Ikšķiles, Siguldas un Saldus. Pēc divām sesijām par uzvarētājiem kļuva:

1. Ralfs Rubins - Edgars Oskars Oļļa 65,3%

2. Markuss Gustavs Ķēniņš - Roberts Mūrmanis 62,8%

3. Sandra Elvīra Broka - Arta Romane 60,4%

Rezultāti šeit. 

Sestdien, 4. janvārī, aizvadīts nu jau desmitais OGRE un draugi turnīrs. 27 pāri brīnišķīgā atmosfērā spēlēja bridžu un baudīja kluba sabiedrību. Šogad ceļojošo kausu izcīniīja Nauris Ārmanis pārī ar Mārtiņu Balodi. 2. vieta - Egitai Ērmanei un Jānim Betheram un 3. vieta - Ilzei Andersonei un Markusam Gustavam Ķēniņam.

Pēdējais šī gada Latvijas čempionāts - Latvijas Atklātais Individuālais čempionāts, aizvadīts, pēdējais medaļu komplekts izdalīts...

Turnīrā piedalījās un aizrautīgi cīnījās 48 dalībnieki. Diezgan sparīgā cīņā un sīvā konkurencē šoreiz godalgotā pirmā vieta Ilzei Andersonei, otrā vieta Dainim Briedim, bet trešā - Jeļenai Alfejevai.

Sestdien, 23. novembrī Rīgā, viesnīcā Monika, norisinājās Latvijas Tūres 2019 fināls. Tas pulcēja 18 stiprākos pārus no šī gada ietvaros notikušo četru turnīru kopvērtējuma. No mūsu kluba finālā startēja nozīmīgs skaits bridžistu - 12 Ogres bridža kluba biedru. Finālā katrs pāris ar katru spēlēja 3 sadalījumus, kopā 17 kārtas. Šogad finālā izpalika cīņa par pirmo vietu, jo ar neaizsniedzamu atrāvienu jau pēc pirmajām kārtām, līderpozīcijas ieņēma pāris Māris Matisons - Uģis Jansons.

No mūsu kluba visveiksmīgāk startēja Mārtiņš Balodis, kurš pārī ar Jāni Ilziņu izcīnija sudrabu!

No 1. līdz 3. novembrim Druvas vidusskolā notika 30. un diemžēl arī pēdējais Druvas Dūzis. Tas ir Latvijas atklātais junioru čempionāts sporta bridžā, taču parasti tur piedalās arī bridžisti no citām valstīm, piemēram, Igaunijas un Krievijas. Šogad bija ļoti liels dalībnieku skaits - ievadturnīru spēlēja 87 pāri, pāru turnīrā piedalījās 45 pāri, bet komandu turnīrā savā starpā sacentās 20 komandas.

26. oktobrī Dobelē norisinājās Latvijas Tūras 4. posms, kas ir pēdējais šī gada posms. Mazliet mazākā skaitā kā ierasts, tomēr 20 pāri devās cīņā par godalgotajām vietām. Jau pēc pirmās sesijas pirmās vietas atrāviens no sekotājiem bija ļoti iespaidīgs un tika noturēts līdz pašam finišam. Patiesi liels prieks, ka visās godalgotajās vietās bija mūsu kluba pārstāvji!

1. vieta Māris Purgailis (OBK) - Jānis Romanovskis (BAB)

2. vieta Vladimirs Gonca (OBK) - Gundega Lojāne (OBK)

3. vieta Ivars Liepa (SBK) - Mārtiņš Egle (OBK)

30. Latvijas atklātais junioru bridža čempionāts

2019. gada 1.-3. novembris


Mūsu kluba juniori Markuss Gustavs Kēniņš un Emīls Suss no Latvijas atklātā junioru čempionāta atgriežas mājās ar sudrabu!

Pagājušajā nedēļas nogalē 31 pāris omulīgu bridža spēles cienītāju pulcējās Saldū, lai visai relaksētā atmosfērā baudītu šīs spēles burvību. Turnīra rezultāts - ceļojošais kauss, pateicoties Naura Ārmaņa un Fēliksa Šadeiko veiksmīgai saskaņotai saspēlei un sīvā cīņā iegūtajai 1. vietai, ir atceļojis uz Ogri. Pavisam pavisam nedaudz nepaveicās Valerijam Gorovojam, spēlējot pārī ar Ogres pārstāvi Pēteri Grandānu, kuriem šoreiz otrā vieta. Godalgotā trešā vieta Elizavetai Gavrilovai un Jānim Ratniekam. Lepojamies arī ar turnīra labāko sieviešu pāri - Antru Ilziņu un Sintiju Salmiņu, ar labāko pirmajā trijniekā neiekļuvušo vīriešu pāri Daini Briedi un Andri Putniņu un jaukto pāri Egitu Ērmani un Aigaru Kalvīti.

Sestdien, 1. jūlijā, INBOX Ledus hallē Piņkos, norisinājās Sieviešu bridža festivāls - VASARA 2017. Tajā piedalījās un par godalgotajām vietām sacentās 28 spēlētājas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ogres Bridža klubu šajā turnīrā pārstāvēja 10 bridža spēles cienītājas. Veiksmīgākajai Ogres Bridža kluba spēlētājai Sintijai Salmiņai, spēlējot pārī ar Rīgas pārstāvi Diānu Kamparu, šoreiz godpilnā 3. vieta. Sveicam!

 

22. un 23. aprīlī Igaunijā norisinājās Baltic Women Cup 2017 sacensības.

Šogad turnīrā piedalījās, aizrautīgi un sparīgi cīnījās arī 7 pāri no Latvijas, no kuriem trīs pāri pārstāvēja Ogres Bridža klubu.

Sīvā pāru konkurencē pirmo vietu ieguva OBK spēlētājas Antra Ilziņa un Zita Stāmere, bet trešo - Egita Ērmane, kura spēlēja pārī ar lietuvieti Liepu Bikulcieni.

Spītējot bargajam salam, kā ierasts pulcējāmies uz jaunā gada turnīru mājīgajā kafejnīcā "Dainas", Ikšķilē.

 

Sestdien, 10.12.2016, Jūrmalā tika aizvadīts pēdējais šī gada Latvijas čempionāts – Latvijas Individuālais Čempionāts, kas parasti sagaida ar neprognozējamu un tai pat laikā aizraujošu turnīra gaitu.

Sestdien, 26. Novembrī, norisinājās Latvijas Tūres fināls, kas pulcēja visvairāk punktus nopelnījušos pārus visos aizvadītajos Latvijas Tūres posmos 2016. gadā.

Nu jau 27. reizi iestājoties drēgnajam rudens periodam, kad lapas koku zarus jau pametušas un reizēm mūs nesagatavotus pārsteidz sniega kupenas – mēs pakojam somas, lai dotos ceļā uz Druvu! Kādam tās būs pirmās ugunskristības ar bridžu, kādam mūžīgie atbilžu meklējumi – kas ir Erna, kādam – iespēja satikt sen neredzētus kaujas biedrus atkal pie bridža galda.

Sestdien, 29. okobrī, tika aizvadīts pēdējais Latvijas Tūres posms, kas norisinājās skaistajā pilsētā Bērzes upes krastos – Dobelē. Cīņā par iekļūšanu Latvijas Tūres finālā devās kupls skaits bridžistu - 28 pāri. No Ogres bridža kluba turnīrā piedalījās: G. Lojāne – V. Gonca; A. Ilziņa – V. Zajančkauskas; E. Ērmane – I. Lūce kā arī M. Balodis, S. Salmiņa un M. Egle.

Rudens bridža sezona ir klāt! Kārtējo sezonu uzsāk arī Rīgas Komandu Kauss (RKK), kas šogad pulcē kopā astoņas komandas, tai skaitā arī komandu no Ogres bridža kluba. Izspēlējot 2 apļus, tiks noskaidrota spēcīgākā komanda.

16. aprīlī Rīgas Tehniskā universitātē notika jau ikgadējais par prāta spēļu tradīciju kļuvušais – RTU skolēnu kauss 2016. Šogad sacensības notika šahā, bridžā un dambretē.

2016 gada komandu atlase uz A un B līgām notika 13-14 februārī. Ievērojot labākās tradīcijas, klubu pārstāvēja trīs komandas OGRE, OGRE un draugi, pārOGRE. Šoreiz nespēlēja jaunOGRE, bet gan jau citreiz būs atkal.  Es (Zita) spēlēju OGRE un draugi pārmaiņus pārī ar Daini un Sintiju. Komandā vēl spēlēja Viktors, Egita, Andris P.

Veiksmīgi ir noslēdzies pirmais OBK bridža turnīrs, kurā bija iespēja sevi parādīt divās sportiskās disciplīnās - bridža un auto-foto orientēšanās.  Sveicam uzvarētājus komandu "Būs būs"

Pārējie komandu rezultāti.

Pagājušās nedēļas sākumā ap četrdesmit Latvijas jauno bridžistu ieradās Saldus novada „Juku dzirnavās”, lai piedalītos vienā no gaidītākajiem vasaras piedzīvojumiem – Jauniešu sporta bridža nometnē, kuru kā allaž vadīja Kārlis Rubins.

Norvēģijas pilsētā Tromso noslēdzies Eiropas jauniešu bridža čempionāts. U-21 kategorijā piedalījās Latvijas izlase (J.Ilziņš, V.Iļdeikins, G.Dreimanis, M.Balodis), kura ierindojās 6.vietā, nodrošinot dalību Pasaules čempionātā

Komandas sastāvā atzīstami labi nospēlēja arī OBK biedrs Mārtiņš Balodis, kura emocijas un piedzīvoto var izlasīt šeit. 

Ir noslēgusies Ogres bridža kluba sestā sezona. Man tā jau bija otrā kā OBK biedram. Tagad vasarā, kad esam paklīduši kā skolnieki brīvdienās, un trešdienās kādu laiku nepulcējamies viesmīlīgajās Ogres ģimnāzijas bibliotēkas telpās, lai atkārtotu skaitīt prasmi skaitot līdz 13, ļoti sagribējās atskatīties uz pagājušo sezonu.

 Šogad nospēlējām jau piekto Lindes parka kausa turnīru. Šis turnīrs ir jau kļuvis par mūsu kluba neatņemamu sastāvdaļu. Protams, mūsu mājas lapā jau ir pieejama bilžu galerija. Turnīra organizatori ļoti vēlētos uzzināt dalībnieku domas, sajūtas un priekšlikumus, lai turpmāk varētu vēl labāk organizēt šo jauko turnīru. Jūsu emocijas sūtiet kā raksta komentārus, lai operatīvi tie publicētos. Protams varat arī rakstīt man Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Visus viedokļus apsolos publicēt :). Tālāk tekstā jau iesūtītās emocijas:

Pirms pāris nedēļām, Lieldienās, Vācijā norisinājās "Frankfurtes kauss 2015" - turnīrs, uz kuru dalībnieki ierodas galvenokārt no neziemeļeiropas. Šogad dalībnieku skaits bija netipiski liels - 12 komandas no 5 valstīm – 5 no Vācijas, pa divām no Francijas, Nīderlandes un Čehijas un pirmo reizi arī komanda no Latvijas, kuru pārstāvēju es (Mārtiņš Balodis) un Gints Dreimanis, Viktors Iļdeikins un Andris Gofmans.

Šo piektdien, 9 janvārī Ogrē notika Latvijas U-20 čempionāts sporta bridžā. Turnīrs jau piekto gadu notika Ogrē, to organizēja OBK sadarbībā ar LBF. Šogad turnīrs pulcēja 16 jauniešu pārus, pieciem jaunajiem censoņiem tās bija pirmās bridža sacensības viņu mūžā ( neskaitot klubu vai pulciņu apmeklējumus).

Pāris nedēļas atpakaļ no 7. līdz 9. novembrim norisinājās viens feins bridža turnīrs Druvas Dūzis, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas jauniešu U-25 čempionāts.

 Esiet sveicināti!

Tā ir sanācis, ka mani neviens aiz mēles neraustīja un tagad man ir "jāuzcep" raksts par DD25 "notikumiem".Labi, ka atradās palīgi, kuri arī vēlējās izteikt savu viedokli par šī jaukā turnīra notikumiem :) , un tā: praktiski bez labojumiem manas burvīgās partneres Zitas retrospekcija par turnīra officiālo daļu:

No 31 pāra, kas cīnījās par godalgotām un ne tik godalgotām vietām Latvijas jaukto pāru čempionātā bridžā, 11(!) pārus veidoja dažādi samiksējušies OBK biedri un kandidāti. Nākošgad jāmiksējas vairāk! Izcīnītās vietas var aplūkot www.bridge.lv

 Autors: Jeļena Ugrjumova

Ir patīkami ierasties Juku dzirnavās jau kā zināmā vietā. Redzēt ierastās mājiņas, sporta laukumu un bridža galdus. Satikt pazīstamas sejas, uz kurām paskatoties, priekšā rādās erci vai pīķi.

Sestdien, 2014. gada 14. jūnijā, skaistā vietā, Daugavas krastā, nu jau ceturto gadu pēc kārtas uz sezonas noslēguma individuālo turnīru Lindes kauss 2014 pulcējās aktīvie Ogres Bridža kluba (OBK) spēlētāji un viesi. Pulcējās, lai ar azartiski aktīvu bridža spēli noslēgtu savu 5. sezonu.

Lindes kausa 2014 izcīņā šogad piedalījās 28 azartiski dalībnieki, spēle noritēja divās sesijās, pie 7 galdiem.

   Latvijas U20 jaunieši no 6. Līdz 8. Jūnijam bija uzaicināti uz Somijas bridža turnīru Midsummer Bridge Tournament(notiek trešo gadu). Nauris savukārt uzņēmās pildīt atbildīgos pavadītāja, organizatora un trenera pienākumus. Lai justos drošāk un sasniegtu labus rezultātus, Nauris nokomplektēja veselu pavadošo brigādi- Bruno, Daini un Viktoru. Somijā uz savu atbildību un risku ieradās vēl viens pāris no Latvijas- Edīte Klīdzēja un Jānis Ozols. Tā kā skaistā vietā pie ezera hotelī Onnela ( 15 min. no Helsinku lidostas) 3 dienas bridža mīklas risināja 10 Latvijas bridžisti ( kopā dalībnieku skaits-71 pāri, komandniekā-26 komandas).
  Rezultātus var aplūkot turnīra mājas lapā šeit ( tie nebija slikti, gluži ar „seju dubļos” mūs skandināvi nenolika),

Autors: Nauris Ārmanis

Jau otro gadu man bija tāda iespēja - kopā ar dažiem Latvijas TOP spēlētājiem piedalīties invitational (uzaicināto) komandu turnīrā Forest Trophy 2014, Polijā. Šogad turnīrs notika jau septīto gadu, un tajā piedalījās 16 komandas no 8 valstīm.

Sestdien un svētdien, 26.-27. aprīlī, Igaunijā (Pērnavā), vienlaicīgi notika Baltijas komandu, Baltijas junioru komandu kā arī Baltijas sieviešu pāru kausu izcīņa bridžā.

Autors: Viktors Zajančkauskas

Uztrinuši nažus Saldū, Ogres bridžisti 8. un 9. februārī devās iekarot Rīgu (Latvijas Atklātā komandu čempionāta sporta bridžā atlases posmu).

Autors: Viktors Zajančkauskas

Lai pārējiem OBK biedriem rastos pilnīgāks ieskats par mūsu kluba „desantu” Saldū, vēlējos mazliet pavērt priekškaru uz pasākuma aizkulisēm. Cerēsim, ka tas un vēl uzteicamie rezultāti (2. un 4. vietas) nākamajā gadā nodrošinās OBK pārstāvniecību vismaz 50% no turnīra dalībnieku skaita!

Sestdien un svētdien, 25-26. janvārī, Saldū, kafejnīcā Stikla Pērlīšu Spēles, aizvadīts Latvijas tūres pirmais posms bridžā un izcīnīts Kurzemes komandu kauss.

Piektdien, 10. janvārī, Ogres Valsts ģimnāzijā norisinājās Latvijas Bridža federācijas (LBF) organizētais ikgadējais Latvijas atklātais pāru čempionāts sporta bridžā skolēniem.

Autors: Inga Lūce

Noslēdzot 2013. gadu, Latvijas Bridža federācija 21. decembrī viesu namā AitiņLauvas rīkoja Latvijas individuālo čempionātu bridžā.

No 28. novembra līdz 1. decembrim Čehijas pilsētiņā Hlukā norisinājās starptautisks jauniešu komandu turnīrs, kurā dalību ņēma vairākas komandas no Čehijas, Slovākijas, Ungārijas un arī mēs, latvieši, kopumā piedaloties 11 komandām. No Latvijas brauca divi rīdzinieku pāri un mēs – Madara un Mikus.

Šīs nedēļas nogalē notika trīs dienu sacensības Druvas Dūzis 2013. Šis turnīrs ir vienlaicīgi arī  atklātais Latvijas junioru pāru un komandu čempionāts.