Esiet sveicināti!

Tā ir sanācis, ka mani neviens aiz mēles neraustīja un tagad man ir "jāuzcep" raksts par DD25 "notikumiem".Labi, ka atradās palīgi, kuri arī vēlējās izteikt savu viedokli par šī jaukā turnīra notikumiem :) , un tā: praktiski bez labojumiem manas burvīgās partneres Zitas retrospekcija par turnīra officiālo daļu:

07.11.2014 tika aizvadīts nu jau pēc kārtas 25ais Latvijas junioru čempionāts „Druvas Dūzis”, ko visi jaunieši tik nepacietīgi gaidīja. Kurš, lai satiktu sen neredzētus kaujas biedrus, kurš, lai nodemonstrētu, ko labu pa gadu ir samācījies. Šim turnīram ir viena burvīga lieta, ka tiem, kuri vairs nav jauniešu svara kategorijā, bet jūtas garā tik pat moži, ir iepsēja ņemt dalību piektdienas ievadturnīrā. Tā nu OBK pulcēja pārsteidzoši lielu bariņu entuziastu (Bruno – Nauris; Inga – Valdis; Antra – Mārtiņš; Dainis – Dzintra; Viktors – Inguna un Haralds – Zita). Neskatoties uz to, ka kavēju iekāpšanu transportā (mans šoferis bija ļoti saprotošs!), veiksmīgi nonācām Druvā. Pēc gardu vakariņu ieturēšanas, turnīrs varēja sākties. Nelielai atkāpei vēlos atzīmēt, ka pirms turnīra notika neliela inaugurācija – kur OBK goda biedra statusā tika uzņemt pats Normunds!!! Ernai kā bonuss tika visi tie baloni, kas pa ceļam nesaplīsa.

Tā nu turnīrs uz šīs labās nots varēja sākties. Viens bija skaidrs, ka zāle ir pārāk raiba, lai vispār spētu ko prognozēt, kur nu vēl rezultātus. Tāpēc nekādu īpašo norunu ar partneri mums nebija. Viss gāja ierasto gaitu, kā vienmēr nesekoju līdzi partnera atspēlei, tāpēc par viņa pērlēm neko daudz neuzrakstīšu. Līdz beidzot atnāca pēdējais sadalījums:

2 ........AQ65
East ...J1032
N-S ....9
...........9862
K1082 ...........73
A4 .................Q976
AQ764 ..........KJ1085
75 .................KQ
..........J94
..........K85
..........32
..........AJ1043

Solīšana:

Zita

opps

Haralds

opps

1D

pass

1S

pass

1NT

pass

2D*

pass

pass

pass

   

2D* ir nenaturāls solījums, kas ieforsē geimu. Primāri jārāda triplets partnera mastā un pasēt NAV ieteicams, ja nevēlas dzirdēt kādu skaļu vārdu.

Protams lieki piebilst, kāda bija partnera mīmika pēc manas zaļās kartiņas. Kāpēc es nopasēju – tas nu paliks tā arī nenoskaidrots. Opps izbruka ar krusta A, pārslēdzās uz pīķiem..tad mazliet atplauka partnera seja, jo bija skaidrs, ka nekāds geims garām nav palaists un vienīgais kontrakts, kas šeit spēlējas ir 3D J

Apsveicam visus ar izturību!

Zita.

Nu jā, gadās visādi, bet visinteresantākie notikumi sākās pēc pusnakts, turpinājums sekos....

 Haralds.

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt