Pāris nedēļas atpakaļ no 7. līdz 9. novembrim norisinājās viens feins bridža turnīrs Druvas Dūzis, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas jauniešu U-25 čempionāts.

 Šis kolosālais turnīrs tika organizēts jau 25 reizi! Turnīra laba tradīcija ir arī „ievadnieks” un nakts turnīrs, kuros var piedalīties jebkurš bridžu mīlošs spēlētājs. Šo izdevību kuplā skaitā arī izmantoja OBK dalībnieki, kuri pēc pases datiem vairs nav jaunieši – Zita, Antra, Dzintra, Ingūna, Inga, Egita (turnīra tiesnese), Mārtiņš, Nauris, Valdis, Viktors, Haralds un es. Protams piedalījās arī kluba jauniešu brigāde, bet par viņiem tālāk tekstā.

Turnīra ievadā OBK savās rindās uzņēma goda biedru – Normundu Svētiņu. Normunds ir šī turnīra ilggadīgais organizators, dibinātājs un viens kārtīgs bridža mīlētājs. Apsveicam!!!

 Visi turnīra rezultāti ir pieejami bridge.lv, bet te tikai daži mani komentāri. Ievadturnīrā 60 pāru konkurencē pjedestāls piederēja mūsu klubam 2 vieta – Antra, Mārtiņš 3. vieta – Zita, Haralds. Kā labu panākumu vērtēju arī manu pārī ar Dzintru izcīnītu 9. vietu. Nakts turnīrā laikam visiem riepas bija mīkstas un rezultāti tik ļoti nepriecēja. Labākais no kluba – Nauris pārī ar vecmeistaru Bruno (6. vieta). Lai arī nakts tumsā spētu uzvarēt, klubam laikam pietrūkst nakts treniņu. Vajadzēs pie tā piestrādāt.

Bet ar to jau nebeidzās ... Dusmīgi par neveiksmēm, jautrā kluba grupiņa turpināja bridža treniņus viesu namā „Sidrabi”. Es piekusu ap 6:00. Jautrākie gulēt tā arī neaizgāja. Bet no rīta mēs uzzinājām ko ierindas biedri domā par kluba vadību. Bija jautri.

Nedrīkst nepieminēt kluba jauniešu startus. Ogres klubu pārstāvēja kupls skaits jaunās paaudzes Madara, Dita, Roberts, Renāte, Mārtiņš, Artūrs, Mikus (bildē netrāpīja Sintija, Mārtiņš, Rolands, Oskars).

OBK jaunatne

Pateicoties ļoti stiprai konkurencei, jauniešiem šoreiz izpalika augstvērtīgi rezultāti. Manuprāt ir vērts atzīmēt Mārtiņa Baloža 10. vietu 53 pāru konkurencē pāru turnīrā. Gan jau jaunieši brauks atkal un tad jau būs arī pjedestāls.

Bildes šeit

Dainis (iespējams pirmā turnīra Druvas Dūzis dalībnieks)


Komentāri  

0 #2 nauris 2014-11-26 16:25
Bildē trūkst arī Rolanda un Oskara, laikam cītīgi trenējās....
Kāpēc pirmajā lapā nav Zitas un Haralda garadarbs ielikts!!!!!!!!
Citēt
+1 #1 Zita 2014-11-25 18:28
Daini,
Paldies Tev par jauko rakstu!

Zita (iespejams viens no ierindas biedriem)
Citēt

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt