Nu jau 27. reizi iestājoties drēgnajam rudens periodam, kad lapas koku zarus jau pametušas un reizēm mūs nesagatavotus pārsteidz sniega kupenas – mēs pakojam somas, lai dotos ceļā uz Druvu! Kādam tās būs pirmās ugunskristības ar bridžu, kādam mūžīgie atbilžu meklējumi – kas ir Erna, kādam – iespēja satikt sen neredzētus kaujas biedrus atkal pie bridža galda.

Šogad uz piektdienas vakara Ernas jubilejas ballīti, kurā var piedalīties visi, bez vecuma ierobežojuma, ieradās rekordliels sveicēju skaits – 68 pāri! Pēc turnīra saimnieka, Normunda Svētiņa, teiktā, tā ir visu laiku kuplākā ballīte. Devīze “Bridžs ir sīkums – visi uz Ernas jubileju!” ir nostrādājusi!

 Pēc mazliet ieilgušās Ernas apdāvināšanas, jo viesu bija daudz un visus nācās izsēdināt pa trim zālēm, vakara galvenā daļa – turnīrs – varēja sākties. Man bija tas gods spēlēt pārī ar visnotaļ prasmīgu partneri, kam dikti nepatīk, ka partneris kļūdās vai mazliet iemieg pie galda un novirzās no pareizā kursa. Tāpēc, lai izvairītos no paaugstinātiem balss tembriem pie galda, vienojāmies, ka katru reizi, kad viņš man gribēs ko zīmīgi aizrādīt – viņš to noteikti var darīt, izsakot man komplimentus. Kā tas viss beidzās, redzams šeit.

Tie, kas vēlējās saņemt visu to mīļāko no Ernas tūlīt un turpat, devās kaujā – Nakts pāru turnīrā. Šogad visi labumi tika viesiem no Igaunijas - Kuldkepp – Naber!

Naktsmiers kopā ar Ernu (zem viena jumta) vislabākos rezultātus nākamajā dienā deva mūsu kluba biedram Mārtiņam Balodim, kurš pāri ar Viktoru Iļdeikinu (RSP) ieguva zelta medaļu un Latvijas Junioru čempionu titulu.

Par to, kā beidzās muzikāli teatrālais un emocionāli pārsātinātais sestdienas nakts šovs “Dejas ar Ernu” – pagaidām ir noslēpumā tīts.Bet varbūt tas kaut kādā mērā spēja ietekmēt to, ka mūsu kluba pārstāve Sintija Salmiņa komandu turnīrā tika pie sudraba godalgas!

 Visi turnīra rezultāti šeit.

 

Komentāri  

+2 #4 Viktors 2016-11-23 02:31
Laikam komplimenti bija abpusēji, jo bijāt labākais pāris no bridža lielpilsētas Ogres! Dažreiz komplimenti ir vērtīgāki par medaļām!
Citēt
+1 #3 valdis 2016-11-17 09:28
Sausais atlikums-spēlē citādāk nekā partneris dabūsi komplimentu.

P.s. Zita, kur autogrāfs?
Citēt
+1 #2 Nauris 2016-11-16 07:28
Rezultāti lieliski. Malači !!!
Es gribētu arī atzīmēt lielisko Ikšķiles jauniešu startu - īpaši jāatzīmē Emīla un Markusa panākumu ievadturnīrā - 54,4% un 27 vieta 68 pāru konkurencē!!!!
Citēt
+1 #1 Dainis 2016-11-14 12:37
Fantastisks starts mūsu kluba jauniešiem. Tā turpināt!!! Bridža nākotne pieder Saldus un Ogres jaunajiem bridžistiem...
Citēt

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt