Sestdien, 26. Novembrī, norisinājās Latvijas Tūres fināls, kas pulcēja visvairāk punktus nopelnījušos pārus visos aizvadītajos Latvijas Tūres posmos 2016. gadā.

Kopā pavisam bija 6 posmi: 1. posms – Saldū pulcēja 84 dalībniekus, 2. posms – Mārupē ar 88 dalībniekiem, 3. posms – Ogrē ar lielāko līdz šim dalībnieku skaitu - 96, 4.posms – Rīgā ar 56 dalībniekiem, 5. posms kā ierasts notika Rīgas skolēnu pils paspārnē, pulcējot 52 dalībniekus un pēdējais 6. posms notika Dobelē ar 56 dalībniekiem.

Konkurence uz fināla 18 vietām, pateicoties jaunajai kopvērtējuma uzskaites sistēmai, bija ļoti sīva, kas ļāva cīnīties par vietu finālā ne tikai meistarīgākajiem bridžistiem, bet arī uzcītīgākajiem!

Liels prieks par aktīvo OBK biedru dalību visos LT posmos, šajā sezona LT posmus ir apmeklējuši 26 OBK biedri. No kluba finālā tiesības spēlēt izcīnīja: G. Lojāne, V. Gonca, A. Ilziņa, V. Zajančkauskas,  S. Salmiņa, M.Egle, M. Balodis. Tas ir 20% no kopējā spēlētāju skaita!


 


Divu sesiju summā par Latvijas Tūres 2016 uzvarētājiem kļuva M. Egle – L. Lauks, otrajā vietā atstājot vecmeistarus A. Maļinkis – M. Purgailis un ar bronzas medaļām uz mājām devās mūsu kluba pāris– G. Lojāne – V. Gonca! Tas nozīmē ka mūsu klubs ieguvis 50% no visu medaļu skaita!!! Urrā mūsu kluba kontā jauns medaļu papildinājums! Lūk tā mēs OBK viens otru balstām un atbalstām, lai kopīgiem spēkiem pie medaļām tiktu!!!


 

Zita & CO

 

Komentāri  

+3 #1 Viktors Zajančkauska 2016-11-30 07:52
Jāpiebilst, ka Antra startēja ar traumētu kāju (skat. attēlā kopā ar dakteri Vladimiru), kas protams traucēja signālu došanai partnerim.
Citēt

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt