Sestdien, 10.12.2016, Jūrmalā tika aizvadīts pēdējais šī gada Latvijas čempionāts – Latvijas Individuālais Čempionāts, kas parasti sagaida ar neprognozējamu un tai pat laikā aizraujošu turnīra gaitu.

Šī ir unikāla iespēja, kas ļauj uzspēlēt pārī gan ar lielmeistariem, gan ar starptautiskiem meistariem. Šo iespēju no mūsu kluba devās izmantot kupls bridžistu pulciņš: E. Ērmane, S. Salmiņa, V. Gonca, M. Balodis, Z. Stāmere, I. Lūce un O. Rostoks.Lai spēles azarts un degsme būtu lielāka, tika sarūpētas arī īpašas dāvanas turnīra labākajiem spēlētājiem! Liels paldies Naurim!

Lai kā turējām īkšķus tomēr abām mūsu dāmām, kas ļoti ilgi turējās līderu vidū, Egitai un Sintijai nedaudz pietrūka, lai aizķertos medaļnieku pulkā. Rezultāti pieejami šeit. Neskatoties uz to, pasākums tika aizvadīts ļoti patīkamā gaisotnē, jo Latvijas bridža lielmeistaram Bruno Rubenim piektdien, 09.12.2016, bija jubileja un viņš mūs visus sagaidīja ar plašu smaidu un gardu cienastu.Vislabāk un meistarīgāk ar biežo partneru maiņu un plašo konfekšu klāstu tika galā:
1. vieta – Bruno Rubenis
2. vieta – Jeļena Alfejeva
3. vieta – Kārlis Rubins

Zita & Co

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt