Sestdien, 23. novembrī Rīgā, viesnīcā Monika, norisinājās Latvijas Tūres 2019 fināls. Tas pulcēja 18 stiprākos pārus no šī gada ietvaros notikušo četru turnīru kopvērtējuma. No mūsu kluba finālā startēja nozīmīgs skaits bridžistu - 12 Ogres bridža kluba biedru. Finālā katrs pāris ar katru spēlēja 3 sadalījumus, kopā 17 kārtas. Šogad finālā izpalika cīņa par pirmo vietu, jo ar neaizsniedzamu atrāvienu jau pēc pirmajām kārtām, līderpozīcijas ieņēma pāris Māris Matisons - Uģis Jansons.

No mūsu kluba visveiksmīgāk startēja Mārtiņš Balodis, kurš pārī ar Jāni Ilziņu izcīnija sudrabu!

(no kreisās: M. Balodis, J. Ilziņš)


Latvijas Tūres 2019 laureāti, no kreisās: M. Balodis, J. Ilziņš, U. Jansons, M. Matisons, I. Rubenis, S. Čerepovs.


Rezultāti:

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt