Sestdien, 18. janvārī, tika aizvadīts šī gada pirmais Latvijas Tūres posms. Kā jau tas ierasts - tas notika Saldū, šogad pulcējot ne mazāk iespaidīgu bridžistu pulku - 39 pārus. Pateicoties Saldus bridža kluba iniciatīvai, šis posms tika organizēts savādākā formātā.

 

Tradicionālo 2 sesiju turnīru nomainot uz 1 kopēju sesiju pēc kurā iegūtajiem rezultātiem visi pāri tika sadalīti trīs sekcijās: A sekcijā pāri, kas pirmajā sesijā ieguva 1-12. vietu; B sekcijā pāri, kas pirmajā sesijā ieguva 13-24. vietu un C sekcijā apvienojās visi atlikušie pāri. Otrā sesija tika spēlēta tikai savas sekcijas ietvaros. Par godalgotajām balvām un naudas balvām protams varēja cīnīties tikai A sekcijā iekļuvušie, taču, lai radītu atlikušajiem pāriem papildus motivāciju cīnīties par iespējami labāko rezultātu - tika apbalvoti arī katrā sekcijā TOP3 pāri.

Šogad no mūsu bridža kluba visveiksmīgāk startēja Māris Purgailis, kurš pārī ar Jāni Romanovski kopvērtējumā ieguva augsto 2. vietu!

Visi rezultāti pieejami šeit.

Latvijas Tūres 1. posma uzvarētāji - Adrians Imša - Ilze Miķelsone

A sekcijas 2. vietas ieguvēji - Jānis Romanovskis - Māris Purgailis

 

A sekcijas 3. vietas ieguvēji - Diāna Kampara - Nauris Pelsis

 

B sekcijas 1. vietas ieguvēji - Rūdolfs Barons - Elizaveta Gavrilova

 

B sekcijas 2. vietas ieguvēji - Māris Valdats - Toms Šulmanis

 

B sekcijas 3. vietas ieguvēji - Kārlis Ķuzis - Kristaps Krauze

C sekcijas 1. vietas ieguvēji - Nauris Ārmanis - Zita Stāmere

C sekcijas 2. vietas ieguvēji - Edgars Oļļa - Ralfs Rubins

C sekcijas 3. vietas ieguvēji Ivars Liepa - Mārtiņš Egle savu balvu nodeva 4. vietas ieguvējiem Jānis Buls - Ralfs Švāgers

 

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt