Pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās šī gada pirmais Latvijas čempionāts sporta bridžā. Sestdien, 15.02.2020, atlasē piedalījās kopā vairāk kā 60 bridžisti, no kuriem 17 pārstāvēja mūsu klubu. Kā katru gadu atlases posms vienlaicīgi bija arī Mārupes Kauss 2020. Un šogad kauss aizceļoja pie mūsu kluba biedra Mārtiņa Baloža, kurš spēlēja pārī ar Martin Maasik!

Finālam kvalificējās 6 mūsu kluba biedri un visveiksmīgā finišēja mūsu jaunie kluba biedri Ilze Andersone pārī ar Egonu Lavendeli, izcīnot godpilno 2. vietu!

 

Mārupes Kausa 2020 un Atlases rezultāti.

Fināla rezultāti.

Mārupes Kausa 2020 ieguvēji: Mārtiņš Balodis - Martin Maasik

Latvijas atklātā čempionāta (IMP) laureāti (no kreisās: E. Lavendelis (J), I. Andersone, J. Ilziņš, L. Lauks, M. Tenn, T. Jullis)

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt