Autors: Viktors Zajančkauskas

Lai pārējiem OBK biedriem rastos pilnīgāks ieskats par mūsu kluba „desantu” Saldū, vēlējos mazliet pavērt priekškaru uz pasākuma aizkulisēm. Cerēsim, ka tas un vēl uzteicamie rezultāti (2. un 4. vietas) nākamajā gadā nodrošinās OBK pārstāvniecību vismaz 50% no turnīra dalībnieku skaita!

  Šogad bijām 14 (kas viens otru nenodod). Dalībnieku nogādei uz turnīru nez kāpēc bija nepieciešamas 5 automašīnas (nākošgad tiek plānots 2-stāvīgais autobuss - 1 gab). Saldus sagaidīja ar ”viesmīlīgu salu” un burvīgu kafejnīcu „Stikla pērlīšu spēles”. Un tad mēs uzsākām spēles...

Tehniskos rezultātus visi var apskatīt protokolos, piebildīšu vien to, ka veiksmīgi īstenojās mūsu slepenais plāns (to nezināja pat Nauris). Proti - pāri Jeļena-Renāte, Inguna-Viktors, Inga-Uvis un Dita- Madara veiksmīgi tēloja impu donorus un darīja visu, lai izvirzītu Zitu ar Nauri 4. vietā, Vladimiru ar Haraldu 10. vietā, Egitu ar Daini 14. vietā. Plāns izdevās! Nākošgad jābūt otrādāk!

Vakarā - kopīga Rimiiekarošana (un Vladimira cepures meklēšana). Nauris, iepriecināts par labo vietu turnīrā, atļauj ņemt visu, ko acis iekāro, un acis iekāroja daudz...(kasieri neatļāva ņemt).

 To visu (cepuri nē) likām lietā burvīgā viesu namā meža vidū „Sidrabi”. OBK biedri pierādīja, ka prot ne tikai veiksmīgi manipulēt ar 52 kārtīm un oponentiem, bet ir arī izcili mielasta sagatavotāji un smalki galda servētāji (tas viss Daiņa bildēs). Tie, kuri bija vairāk strādājuši dienā un svīduši pie bridža galdiem, devās pirtiņā, pārējie turpināja sagatavošanos nākošās dienas cīņām. Daži to darīja gultās, izturīgākie un neatlaidīgākie - pie galda. Haralds ar Zitu un Egitu centās uztrenēt jaunu pāri - Viktoru ar Uvi. Lai arī treniņš ilga līdz rīta 4-iem, otrā turnīra diena parādīja, ka jaunais pāris pārāk daudz nebija licis aiz auss... Toties mēs ar Uvi izstrādājām jaunu konvenciju (ko iesakām pielietot arī citiem) - solījums 4 kreici pēc 3NT nozīmē - partner, es negribu spēlēt NT!

 Par notikušo naktī tuvāku ziņu nav, vienīgi zināms tas, ka OBK krākšanas čempiona titula izcīņā starp Vladimiru un Daini rezultāts bija neizšķirts. Ko darīt, nāksies atkārtot, visiem patika!

 Otrā diena - komandnieks. Rezultāti - protokolos. Atzīmēsim izcilo Ogres komandas sniegumu (2.vieta), tā turpināt atlasē un būt A līgā! Apsveiksim jauniešus ar spēju „apbižot” 3 komandas (Pārogri, diemžēl, tajā skaitā).

 Cerams, turnīrs paliks labā atmiņā, un liks mājās palicējiem nākošgad aut kājas, lai iekarotu Saldu līdz galam!

 Viktors

Komentāri  

+1 #8 Kristīne 2014-01-31 17:57
Arī man beidzot radās iespaids, ko tad Jūs tur īsti esat darījuši. Būs man jāsāk apsvērt doma, par bridža spēles mācīšanos. :-)
Citēt
+2 #7 Valdis 2014-01-31 09:26
Citēju Nauris:
Viktors grib visus radošos amatus OBK aizņemt !!!!!

Es 3-dien noskatījos(pavi sam netīšām) dzejoļus Viktoram rakstā Dzintra!
Citēt
0 #6 Zita 2014-01-31 07:31
Viktor, tā tik turēt! :lol:
Citēt
0 #5 Nauris 2014-01-31 07:19
Viktors grib visus radošos amatus OBK aizņemt !!!!!
Citēt
+6 #4 Viktors 2014-01-30 16:08
Mēs kāpt gribam bridža kalnā visaugstākā,
ne spēka mums pietrūks, ne bail mums no kā.
Lai Vladimirs plosās, lai Dainis elš,
uz augšu, uz augšu tik ies mūsu ceļš!
Citēt
+2 #3 Nauris 2014-01-30 11:46
Viktoram tagad būs sabiedriskais pienākums-OBK stāstnieks. Vēl tik jāatrod dzeju rīmētājs.....
Citēt
0 #2 Zita 2014-01-30 08:25
Pasākums tiešām bija ļoti jauks! Lai vai kā tur gāja ar to nakts treniņu, bet tik daudz smējusies sen nebiju! :lol:
Citēt
+2 #1 Dainis 2014-01-30 06:34
Nu re kam vajag dot rokā spalvu un atļaut izpausties :lol: :lol:
Citēt

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt