Raksta autors: Nauris Ārmanis

Kā jau katru gadu arī šajā vasarā OBK spēlē "atvaļinājumā režīmā". Līdz ar to pagājušajā trešdienā, esot Kurzemes pusē, izmantoju iespēju un nolēmu uzspēlēt bridžu Saldus Bridža klubā.

Kluba turnīri vasarā notiek pie Mārtiņa Egles omulīgajās pirtiņas telpās. Ierados laicīgi, aptuveni 18.30. Saimnieks laipni sagaidīja mani pie skaistas ēkas.

Pats turnīrs sākās apmēram plkst. 19.00. Precīzāk - šajā laikā sāk ierasties spēlētāji. Tā kā visi ir daudz maz vietējie - tad steigas nekādas... Sadalījumus dalīja ar rokām īsi pirms turnīra. Reāli spēlēt sākām tikai kādos 19.30. Man kā partneri "piešķīra" Māri Lasmani. Par sistēmu vienojāmies ātri - burtiski trīs minūšu laikā. Sadalījumi ļoti "asi", nevienmērīgi. Praktiski bija vairāki šlemi, bet pie agresīvas solīšanas uzreiz trešā, ceturtā līmenī tos ir sarežģīti nosolīt, jo par partneri zini visai maz... Pat visiem zināmie šlemisti - Rinalds un Valērijs, nebija tos solījuši. Mums ar partneri izdevās atrast sapratni jau pie pirmajiem sadalījumiem... Pēc nospēlētiem 16 sadalījumiem mums uz tablo bija 84%. Vēlāk, apskatoties sadalījumus, sanāca, ka pirmajos 16 sadalījumos minimālais %, ko bijām paņēmuši bija 50%. Tātad nebijām zaudējuši nevienu no 16 sadalījumiem. Mūsu rezultāts šķita visai nepieklājīgs un steidzu to "labot", iekrītot augšējā kontraktā 3NT. Kā mazs darvas piliens mūsu ar Māri nopelnītajā medus muciņā bija arī pēdējais (18 numurs) sadalījums. Kārlis ar Īvu mūs vienkārši apspēlēja. Viņu solīšana varbūt nebija pareiza, bet ļoti pārliecinoša... Kā rezultātā mums vēl viena nullīte.

Kopumā rezultāts tāpat ir pārsteidzoši labs. Mums ar Māri izdevās atstāt visus konkurentus zem 50% robežas. Ko domā SBK biedri, nezinu, bet visticamāk laipni gaidīts es nākamreiz būšu tikai pie Māra Lasmaņa. Kopējie rezultāti raksta noslēgumā.

Jūs jautāsiet, kāpēc raksta nosaukums ir "Uz Saldu pēc medus poda...".  Jūsu zināšanai - mans tās dienas partneris Māris Lasmanis ir profesionāls bitenieks. Un medus podu - uzvaru, mums viņš sagādāja! Jā, piemirsu pieminēt, ka laika sodu Saldū nav, tāpēc vidēji spēlē 10 minūtes vienu sadalījumu. Uzminiet, kurš bija ātrākais pāris no visiem...

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt